Зінченко ювелірним ударом забив дебютний гол в АПЛ. Відео

25,6 т.

Український захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко відкрив рахунок своїм забитим м'ячам і в лондонському клубі, і в англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) загалом. 26-річний футболіст збірної України відзначився у гостьовому матчі 22-го туру проти "Астон Вілли".

На 61-й хвилині "каноніри" швидко розіграли кутовий. Мартін Едегор замість того, щоб подавати до воротарського майданчика, віддав пас на Олександра. Українець перебував на кордоні штрафного майданчика та вдало скористався відсутністю захисників перед собою.

Захисник української збірної ювелірним ударом метрів із 20 під штангу зрівняв рахунок (2:2).

На 77-й хвилині "Арсенал" мав чудовий шанс вирвати перемогу, але норвежець Едегор не влучив у порожні ворота.

На 93-й хвилині Олександр взяв участь у переможній комбінації, віддавши передачу на Мартінеллі, а той у свою чергу викотив під удар Жоржіньо. Бразилець гарматним "пострілом" влучив у перекладину, після чого м'яч від голкіпера влетів у ворота.

Точку в матчі поставив той самий Мартінеллі.

4 лютого Зінченко влаштував розбірки із футболістом "Евертона" Нілом Мопе. Інцидент трапився на 7-й доданій хвилині поєдинку та переріс у масову сутичку.

Нагадаємо, що Зінченко перейшов до "Арсеналу" у січні 2022 року за 35 мільйонів євро. За весь час встиг зіграти у 9 матчах у всіх турнірах, відзначившись одним асистом у АПЛ.

За неофіційною інформацією, Олександр заробляє в лондонському клубі 7,8 мільйона фунтів стерлінгів на рік або 150 000 на тиждень (170 000 доларів).

6 листопада Зінченко в Англії встановив історичний рекорд України, побивши "вічне досягнення" Лужного