Гвардіола не випустив Зінченка і "Манчестер Сіті" втратив дострокове чемпіонство в АПЛ

38,5 т.
Манчестер Сіті Челсі

"Манчестер Сіті" в центральному матчі 35-го туру чемпіонату Англії з футболу (АПЛ) на останніх хвилинах програв "Челсі" (1: 2) і упустив можливість достроково виграти золоті медалі національної першості.

Головний тренер "городян" Хосеп Гвардіола не випустив українця Олександра Зінченка в стартовому матчі, давши можливість зіграти лише 10 останніх хвилин, коли рахунок був уже 1:1.

Перший тайм пройшов у обережнiй боротьбі, де ключові події трапилися в останні кілька хвилин. На 44-й хвилині Рахім Стерлінг отримав передачу, яку зробив Серхіо Агуеро і завдав ідеальний удар по воротах

Через кілька хвилин Біллі Гілмур порушив правила у власному штрафному майданчику і Ентоні Тейлор поставив пенальті. Покарання виконував Серхіо Агуеро, але удар аргентинця паненкою відбив Едуар Менді.

У другому таймі "Челсі" атакував набагато гостріше, постійно загострював ситуацію біля воріт Едерсона, і заслужено зрівняв рахунок.

На 63-й хвилині Сесар Аспілікуета зробив убивчий пас, і Хакім Зіеш, прийнявши м'яч, забив ударом з кута штрафного в нижній кут воріт.

Гості продовжували тиснути і ще тричі забили "Манчестер Сіті", але всi удари були скасовані через офсайди.

Манчестер Сіті - Челсі

На 93-й хвилині лондонці змогли вкотити легітимний м'яч. Маркос Алонсо отримав круглого після дивовижного пасу в штрафному і класно пробив повз голкіпера в лівий від себе кут воріт.

Після цієї гри у "Манчестер Сіті" залишається 80 очок і оформлення перемоги в АПЛ "Сіті" відкладає до наступного туру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гвардіола дав клубній пресслужбі інтерв'ю, присвячене Зінченку.

Іспанський тренер із захопленням зазначив надійність 24-річного українського футболіста,