Зінченко — чемпіон! "Манчестер Сіті" вдруге поспіль виграв Прем'єр-лігу

47,8 т.
Зінченко — чемпіон! 'Манчестер Сіті' вдруге поспіль виграв Прем'єр-лігу

"Манчестер Сіті" здобув вольову перемогу над "Брайтоном" і вдруге поспіль став чемпіоном Англії з футболу, на одне очко випередивши фіналіста Ліги чемпіонів "Ліверпуль".

Олександр Зінченко

Команда українця Олександра Зінченка була сильнішою за суперника на його полі, пропустивши першою – 1:4. У паралельній грі "Ліверпуль" вдома обіграв "Вулвергемптон" – 2:0, але це нічого не дало "червоним".

"Брайтон" – "Манчестер Сіті"

Гості, яким необхідна була тільки перемога, щоб не дати шансів на трофей головному конкуренту, почали матч досить нервово. Тиск результату наклав відбиток на гру підопічних Гвардіоли, що вилилося в дуже велику кількість неточних передач і обрізок.

Читайте: "Він з України!" Фанати "Манчестер Сіті" заспівали пісню про Зінченка: відеофакт

Як підсумок, на 26-й хвилині потужний нападник "Брайтона" Гленн Мюррей після подачі кутового спокійно переграв у повітрі Зінченка і відправив м'яч у сітку – 1:0.

Однак вже через півхвилини гості зрівняли рахунок: аргентинський нападник Агуеро вийшов один на один із воротарем і катнув м'яч точно в "будиночок" супернику. А ще через 10 хвилин команда з Манчестера забила такий бажаний другий м'яч. Це захисник Емерік Ляпорт красиво набіг із глибини і головою після подачі кутового забив м'яч у ворота, чим кинув в екстаз фанатів "городян".

Другий тайм гості розпочали значно впевненіше, ніж перший. "Сіті" взяли м'яч під контроль і стали діяти дуже розкуто. Відмінно виглядав Зінченко, який раз за разом видавав гострі розсікаючі передачі партнерам.

На 65-й хвилині алжирський півзахисник "Манчестер Сіті" Ріяд Марез обігрався з Давидом Сілвою, поклав на газон захисника і з лінії штрафного відправив м'яч під поперечину – 1:3.

А ще через 10 хвилин кращий футболіст Прем'єр-ліги Ілкай Гюндоган феноменальним ударом зі штрафного остаточно вбив інтригу в протистоянні та чемпіонській гонці. Після цього команди відверто догравали матч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Олександр Зінченко встановив унікальне досягнення в чемпіонаті Англії.