Збірну України розгромили в заключному матчі Ліги націй

57,7 т.

Збірна України з футболу програла Словаччинi свій заключний матч у групі B1 Ліги націй УЄФА - 1:4. Поєдинок 5-го туру, який для нашої команди вже не мав турнірного значення, пройшов у місті Трнава на стадіоні ім. Антона Малатинського.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Словаччина - Україна.

Андрій Шевченко перед цією грою втратив низку ключових виконавців. Андрій Ярмоленко вибув на півроку, перенісши операцію після важкої травми в чемпіонаті Англії. Також команда втратила Ярослава Ракіцького, а кілька днів тому на тренуванні ушкодження отримав Василь Кравець. Вперше з 2009 року П'ятов не виявився в основному складі збірної в офіційному матчі.

Поєдинок розпочався для наших хлопців жахливо. Вже на 6-й хвилині нестандартний розіграш штрафного удару призвів до голу. Гамшик відкинув на Руснака, а той метрів із 15 за допомогою рикошету прошив ближній кут Бойка - 1:0.

Гості виглядали розгублено і швидкі словаки раз по раз організовували дуже гострі атаки, розтринькуючи стовідсоткові моменти.

Українці, так і не створивши нічого в нападі, на 26-й хвилині пропустили безглуздий гол, який став копією ляпу Андрія П'ятова в грі з Італією. Куцка сильно вдарив із 20 метрів. Бойко відбив м'яч кулаками, але той хитромудрою траєкторією опустився прямо за спину воротарю - 2:0.

Футболісти з України виглядали повністю розібраними. Дуже гостро відчувалася нестача креативних Марлоса, Ярмоленка, які змогли "потягнути ковдру на себе", наблизивши "синьо-жовту" атаку до воріт Дубравки.

Після перерви цю роль на себе приміряв Євген Коноплянка, на 47-й хвилині чудовим ударом у дотик, завершивши рідкісну контратаку команди. Олександр Караваєв втік по флангу у відрив і видав точну передачу на нашого капітана - 2:1.

Але перелому в грі не сталося. Через 300 секунд спершу Мак пробив у штангу, а через мить Зреляк гарно п'ятою замкнув простріл Руснака - 3:1.

На 60-й Коноплянка втік у гостру контратаку, але не зумів переграти голкіпера, а через хвилину українські гравці пропустили четвертий гол. Мак гарним обвідним ударом із правої відправив шкіряну сферу у самий куточок - 4:1.

До кінця зустрічі залишалося ще півгодини, але гра була вже зроблена. Українські футболісти програли в настрої не гру, що в підсумку призвело до розгромного рахунку.

Читайте: Зламали щелепу: гравця збірної Словаччини побили перед матчем із Україною

Нагадаємо, що в першому турі підопічні Андрія Шевченка здобули вольову гостьову перемогу над Чехією (2:1), потім вдома здолали Словаччину (1:0), а 16 жовтня у Харкові були сильнішими Чехії (1:0), достроково оформивши вихід в еліту Ліги націй, де спробують зайняти перше місце в одній із чотирьох груп.

Переможці груп зіграють у фінальній стадії, яка пройде в червні 2019 року. Вона буде складатися з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.