Україна на останніх секундах здобула неймовірну перемогу в Лізі націй

172,6 т.

Збірна України з футболу перемогла в першому турі Ліги націй. Підопічні Андрія Шевченка на стадіоні імені Мирослава Валенти в Угерське Градіште обіграли команду Чехії - 2:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Чехія - Україна.

Стартовий матч у новоствореному турнірі УЄФА почався з казусу. На арені двічі зникало освітлення, через що початок перенесли на 15 хвилин.

Чехія - Україна

Така затримка пішла на користь господарям, які вже на 4-й хвилині розпечатали ворота Андрія Пятова. Патрік Шик із "Роми" на куті штрафного пішов від Кривцова і несподівано для голкіпера "Шахтаря" пробив у ближній верхній кут.

Відео дня

Цей провал тільки розлютив наших футболістів, які притиснули суперника до воріт і практично всі 40 хвилин провели в атаці. Наші гравці раз по раз накочували масовані атаки, але в заключній фазі не вистачало точного удару.

Чехи явно не очікували такого нападу від українців, повністю опустившись в оборону, і не створивши більше за весь тайм жодного моменту. Гол назрівав і за кілька секунд до перерви Коноплянка зрівняв рахунок.

Марлос ефектно розкрутив чотирьох захисників, віддав точну передачу на Ярмоленка, але Андрій несподівано пропустив м'яч далі. Український хавбек "Шальке" впевнено скористався цим шансом, забивши красивий гол у шістку.

Після перерви малюнок гри дещо змінився. Чехи стали частіше турбувати Пятова небезпечними проходами і кілька разів Андрій врятував команду від вірного гола.

Було помітно, що жодну команду нічия не влаштовує, і збірні раз по раз атакували.

Коли до фінального свистка залишалося кілька секунд, "синьо-жовтій" команді вдався останній штурм, який не витримали голкіпер і захисники збірної Чехії, організувавши на 93-й хвилині дикий фейл. Олександр Зінченко спокійно закотив м'яч у порожні ворота, здобувши заслужену перемогу.

Чехія - Україна 1:2

Голи: 1:0 - 4 Шик, 1:1 - 45 Коноплянка, 1:2 - 90 Зінченко.

Чехія - Вацлік, Калас, Кадержабек, Гебре Селассіє, Брабец, Гушбауер, Соучек, Сікора (Горшава, 90), Боржил, Крменчік (Змргал, 46), Шик (Тецл, 83).
Україна - Пятов, Ракицький, Матвієнко, Кривцов, Караваєв, Малиновський, Степаненко, Марлос, Коноплянка (Циганков, 77), Ярмоленко (Зінченко, 66), Яремчук (Селезньов, 85).
Попередження: Гушбауер (21), Соучек (53).

Наступний поєдинок у Лізі націй збірна України проведе 9 вересня проти Словаччини. Початок зустрічі у Львові о 16:00.