Україна здобула важку перемогу в Лізі націй

111,7 т.
Україна - Словаччина

Збірна України з футболу здобула другу перемогу в Лізі націй. Підопічні Андрія Шевченка за порожніх трибун "Арени-Львів" мінімально обіграла команду Словаччини - 1:0.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Україна - Словаччина.

Перший тайм обидві команди провели в невисокому темпі. Позначалася відсутність уболівальників, тому гра нагадувала шахову партію, коли то одна, то друга команда організовувала неспішну позиційну атаку.

Футболісти обох збірних приділяли велику увага обороні, в результаті чого гострі моменти вкрай рідко виникали біля воріт Пятова і Дубравки. Трохи більше шансів забити гол були у наших гравців.

На 4-й хвилині Шкртел мало не зрізав м'яч у свої ворота після подачі від Малиновського, а через півгодини все той же Малиновський метрів з 30 зі штрафного пробив над поперечиною.

Читайте: Україна в Лізі націй: календар, результати, таблиця

Після перерви невеликою перевагою володіли словаки. Відверто слабкий рівень демонстрував Ярмоленко, жодного разу так і не обігравши Шкріньяра.

Шевченко помітно нервував і на 71- хвилині випустив Зінченка замість Малиновського і Циганкова замість Коноплянки. Друга заміна зіграла вирішальну роль в протистоянні.

На 79-й хвилині Шкріньяр збив капітана "Динамо" у своєму штрафному і Анастасіос Сідіропулос без сумніву поставив пенальті. Дубравка потягнув одинадцятиметровий удар Ярмоленка, але м'яч все одно залетів у ворота.

Ця перемога стала першою подвійною перемогою в спарених іграх для Шевченка-тренера. Всього збірна України 41 раз грала подвійні зустрічі і лише в 11 випадках українцям вдалося виграти обидва матчі.

Свій наступний поєдинок "синьо-жовті" проведуть проти Чехії. Домашня зустріч відбудеться 16 жовтня о 21:45.

Нагадаємо, що збірна України здобула драматичну перемогу в першому турі Ліги націй (2:1).

Як повідомляв OBOZREVATEL, після матчу збірних України і Чехії в Угерське-Градіште були арештовані кілька фанатів "жовто-синіх". Крім того, в бійку вболівальників з поліцією потрапив головний тренер нашої команди Андрій Шевченко.