Збірну Франції накрила епідемія перед півфіналом ЧС-2022

11,6 т.

Два футболісти збірної Франції Дайо Упамекано та Адрієн Рабйо підхопили вірус і були змушені пропустити останнє тренування команди перед матчем із Марокко. Півфінальну гру між цими збірними заплановано на 14 грудня.

В Упамекано, який не тренувався вже кілька днів, болить горло. У Рабйо теж погане самопочуття. Обидва гравці не зможуть допомогти своїй збірній у півфіналі, повідомляє The Sun.

Замість хворих тренерський штаб планує поставити в заявку Ібраїма Конате та Юссефа Фофану з "Ліверпуля".

Конате та Фофана грали проти Тунісу. Крім того, головний тренер "галльських півнів" Дідьє Дешам може розраховувати на Вільяма Саліба, Маттео Гендузі, Едуардо Камавінга та Джордана Верету.

Рабйо зіграв у всіх п'яти матчах, тоді як Упамекано відпочивав після поразки від Тунісу в 3-му турі групового етапу.

Обидва футболісти провели повні 90 хвилин у чвертьфінальній битві з Англією, яка завершилася з рахунком 2:1. Саме тому Дешам хотів зберегти постійний переможний склад. Раніше Упамекано в місцевих ЗМІ розкритикували, що він погано захищався проти Гаррі Кейна. Зі свого боку Рабйо викликав суперечки, заявивши, що промах Кейна з пенальті був "справедливістю".

"По-перше, я не впевнений, що там був справді фол. Ми бачили сотні таких дій, які не каралися. Звичайно, коли він схибив, ми були щасливі. Справедливість перемогла, тому що пенальті там не було", – сказав представник "Ювентуса".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!