Збірна Японії з футболу забила 14 голів у матчі відбору на ЧС-2022. Відео

18,7 т.
Гравці збірної Японії святкують гол

Збірна Японії здобула розгромну виїзну перемогу над Монголією, забивши суперникам 14 сухих голів у відбірковому матчі на чемпіонат світу 2022 року, який пройде в Катарі.

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині зустрічі й пішли на перерву з перевагою в п'ять м'ячів. Здавалося, що на цьому японці заспокояться, але в другій половині зустрічі вони вразили ворота господарів ще дев'ять разів, забивши чотири рази після 87-ї хвилини поєдинку.

Ця перемога стала для гостей п'ятою в п'яти матчах відбору та дала їм можливість зміцнити своє лідерство в групі F і відірватися на п'ять очок від Таджикистану, який іде на другій позиції. Японія в цьому відборі ще не пропускала і відзначилася 27 голами. Що стосується Монголії, то вона замикає таблицю з трьома пунктами. В її пасиві 27 пропущених м'ячів, а в активі – два забиті.

Зазначимо, що до найбільшої перемоги в історії японцям не вистачило одного гола. У вересні 1967 року вони розгромили Філіппіни з рахунком 15:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, македонського нападника Іллю Несторовскі відрахували зі збірної під час відбору на ЧС-2022 через святкування голу.