За одним показником: "Манчестер Сіті" та "Челсі" видали найгірший за 17 років фінал ЛЧ

3,8 т.
Ріс Джеймс і Філ Фоден

"Манчестер Сіті" та "Челсі" подарували глядачам не найвидовищніший футбол у фіналі Ліги чемпіонів, який закінчився з рахунком 1:0 на користь других. Команди завдали лише три удари в площину воріт за весь матч.

Як повідомляє видання Zbirna.com, переможці турніру двічі влучили в ціль, а їхні суперники – всього один раз. Востаннє таке траплялося (також три удари в площину) у вирішальному поєдинку ЛЧ 2003/04, коли "Порту" під керівництвом Жозе Моуріньо розгромив у фіналі "Монако" з рахунком 3:0 і не дав суперникам жодного разу пробити по своїх воротах.

В середньому кількість ударів у площину у вирішальних матчах Ліги чемпіонів становить 10,5. Рекордний показник за вказаний період був зафіксований у фіналі сезону 2013/14, коли "Реал" і "Атлетіко" пробили по воротах одне одного 18 разів (12 проти 6, відповідно).

Нагадаємо, що єдиний м'яч у поєдинку був забитий в кінці першого тайму. Його автором став Кай Хаверц, який прокинув м'яч повз голкіпера і закотив його в порожні ворота.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст "МанСіті" Олександр Зінченко став найкращим гравцем своєї команди в програному фіналі ЛЧ.

Легендарний італійський тренер Фабіо Капелло вказав на помилки наставника "городян" Пепа Гвардіоли, які призвели до поразки.