Зінченко став найкращим гравцем "Манчестер Сіті" у програному фіналі Ліги чемпіонів

16,8 т.
Олександр Зінченко проти Тімо Вернера

Українець Олександр Зінченко став найкращим гравцем "Манчестер Сіті" у фінальному матчі Ліги чемпіонів проти "Челсі". Поєдинок закінчився мінімальною перемогою лондонців з рахунком 1:0.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив нашому співвітчизнику оцінку 7,0. Олександр вийшов у стартовому складі та провів на полі всі 90 хвилин.

Українець зробив 62 передачі (85% точності), 3 відбори (50%), 2 виноси м'яча, 1 перехоплення та виграв 5/5 верхових дуелей. У пасиві Зінченка 2 втрати та 1 порушення правил.

Зінченко проти Хаверца

Найкращим гравцем зустрічі був названий півзахисник переможців фіналу Кай Хаверц (8,3 бала). Саме німець записав на свій рахунок єдиний гол у поєдинку, вразивши ворота "Манчестер Сіті" перед перервою.

Зінченко отримав 7 балів за матч

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболісти обох команд не приховували своїх емоцій після фінального свистка. Гравці "городян", включаючи Зінченка, не могли стримати сліз після поразки, а Томас Тухель і його підопічні яскраво святкували свій несподіваний успіх.

Для "Челсі" цей титул Ліги чемпіонів став другим в історії.