Ярмоленко заробив пенальті на 94-й хвилині, але пробити йому не дали. Партнер по "Вест Гему" не забив. Відео

54,4 т.
Ярмоленко

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко ледь не став рятівником для своєї команди в матчі 5-го туру чемпіонату Англії в Прем'єр-лізі проти "Манчестер Юнайтед". 31-річний футболіст збірної України вийшов на поле на 68-й хвилині і через пів години заробив пенальті.

Ярмоленко і Роналду

Самому реалізувати покарання українцеві не дозволив головний тренер.

Марк Нобл

За хвилину до порушення він випустив на поле Марка Нобла, але 34-річний хавбек на 94-й хвилині не зміг переграти голкіпера МЮ Давида Де Хеа.

Зустріч в результаті завершилася з рахунком 2:1 на користь "манкуніанців". Новачок "Манчестер Юнайтед" Кріштіану Роналду вийшов зі стартового складу і на 35-й хвилині забив гол, зрівнявши рахунок.

Андрій Ярмоленко від авторитетного порталу Whoscored за цю зустріч отримав оцінку 6,08, зробивши одну ключову передачу і виграв одне повітряне єдиноборство. За гру Андрій зробив 13 результативних торкань м'яча.

Андрій зіграв проти Кріштіану

Переможний удар на 89-й хвилині завдав Джессі Лингард. Після цього матчу МЮ набрав 13 очок і зрівнявся з лідируючим "Ліверпулем".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 серпня Ярмоленко показав яскраву гру в матчі першого туру другої англійської Прем'єр-ліги, в якій виступають футболісти до 23 років, проти "Арсеналу".

Андрій Ярмоленко

Його результативні дії допомогли "молотобійцям" виграти лондонське дербі з рахунком 6:1.