Два асисти Ярмоленка допомогли "молодіжці" "Вест Гема" розгромити "Арсенал". Відео

3,5 т.
Андрій Ярмоленко зробив два асисти проти Арсеналу

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко показав яскраву гру в матчі першого туру другої англійської Прем'єр-ліги, в якій виступають футболісти до 23 років, проти "Арсеналу". Його результативні дії допомогли "молотобійцям" виграти лондонське дербі з рахунком 6:1.

На 13-й хвилині зустрічі команда нашого співвітчизника організувала високий пресинг на половині поля суперників, в результаті чого захисник помилився, віддавши пас на Ярмоленка, а той в один дотик переправив "круглого" на партнера. Адеміло Одубеко впевнено скористався своїм шансом.

Андрій Ярмоленко

Після перерви "Вест Гем" продовжив домінувати, що вилилося в ще п'ять голів. За рахунку 3:0 українець ефектно зіграв п'ятою на Армстронга Окофлекса, який прибрав захисника на замаху й точно пробив у дальній кут.

"Молотобійці" могли перемогти з принизливим результатом 6:0, але на 93-й "Арсеналу" все ж вдалося забити гол престижу.

Протокол матчу "Вест Гем" - "Арсенал"

Зазначимо, що наш співвітчизник потрапив до заявки на поєдинок "Вест Гема" в стартовому турі англійської Прем'єр-ліги проти "Ньюкасла", але вийшов на поле лише в доданий до другого тайму час. Його команда розпочала чемпіонат із перемоги 4:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в ЗМІ з'явилися чутки, що легендарний тренер "Галатасарая" Фатіх Терім хоче бачити Ярмоленка в клубі.