Ярмоленко забив переможний гол і отримав вилучення у чемпіонаті Англії U-23

6,9 т.

Футболіст збірної України Андрій Ярмоленко став автором забитого м'яча та вилучення у матчі молодіжного чемпіонату англійської Прем'єр-ліги. Наш співвітчизник став однією з головних дійових осіб у поєдинку "Вест Хема" проти "Суонсі".

Для лондонського колективу, кольори якого захищає українець, домашній двобій склався дуже непросто. Ярмоленко опинився у складі команди U-23 на тлі скандалу, пов'язаного з його співпрацею з однією з букмекерських контор, що заборонено правилами Англійської футбольної асоціації.

Ярмоленко отримав червону картку.

Андрій непогано проявив себе у поєдинку, а у доданий до першого тайму час забив єдиний м'яч у грі. Наш футболіст відзначився нехарактерним для себе: після подачі кутового Ярмоленко переправив м'яч у сітку ударом головою, що йому вдається дуже рідко.

Ярмоленко вилучили у грі з "Суонсі" U-23.

Одразу після перерви суддя вирішив вилучити українця з поля, показавши йому пряму червону картку. Це сталося після того, як Андрій відмахнувся від суперника під час вкидання ауту його партнером. Зазначимо, що двобій так і завершився з рахунком 1:0.

Ярмоленко відреагував на червону картку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст Данило Ігнатенко заробив червону картку через дев'ять хвилин після дебюту у чемпіонаті Франції.