Ярмоленко вийшов на заміну і за дві хвилини допоміг забити переможний гол в АПЛ

22,1 т.
Андрій Ярмоленко

Український півзахисник англійського "Вест Гема" Андрій Ярмоленко став співавтором переможного голу в матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Вест Бромвіча" (2:1).

31-річний футболіст збірної України вийшов на заміну на 62-й хвилині, а на 66-й асистував Майклу Антоніо.

Після довгої флангової передачі в центр штрафного майданчика українець скинув головою м'яч на партнера. Англійський форвард у падінні пробив голкіпера.

Для Ярмоленко цей асист став першою результативною дією в новому році в АПЛ.

Після цієї перемоги "Вест Гем" в турнірній таблиці англійської першості з 32 очками вийшов на 7-ме місце.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наприкінці минулого року Ярмоленко вперше в сезоні зіграв більше ніж один тайм в АПЛ.

Андрій вийшов на стадіон у стартовому складі в матчі проти "Саутгемптона", його замінили на 72-й хвилині.

Статистичний портал WhoScored дав нашому співвітчизнику 6,8 бала, що стало найкращим показником серед гравців атаки "Вест Гема".