Ярмоленко ледь не врятував "Вест Гем" від поразки "Тоттенгему" у Кубку ліги. Відео

32,6 т.
Ярмоленко ледь не врятував 'Вест Гем' від поразки 'Тоттенгему' у Кубку ліги. Відео

У середу, 22 грудня, в Кубку англійської ліги провели три поєдинки 1/4 фіналу. В одному з них у принциповому лондонському дербі "Тоттенгем" на своєму стадіоні обіграв "Вест Гем" українця Андрія Ярмоленка з рахунком 2:1.

Все вирішилося ще у першому таймі, коли протягом п'яти хвилин Стівен Бергвейн та Лукас Моура забили за "Шпор", а Джаррод Боуен – за "молотобійців". Ярмоленко вийшов рятувати гостей від поразки на 80-й хвилині.

Андрій Ярмоленко у "Вест Гемі".

31-річний українець вже у доданий час завдав небезпечного удару правою ногою. М'яч після рикошету від ноги захисника по високій траєкторії влучив у перекладину і пішов на кутовий. Фінішний штурм та похід до чужих воріт воротаря гостей Альфонса Ареоли не увінчалися для "Вест Гема" успіхом. Дивіться найкращі моменти матчу.

Ще в одному яскравому чвертьфіналі "Ліверпуль" у дуелі з "Лестером" відігрався з рахунку 1:3 у доданий час, а потім вирвав путівку до півфіналу у серії пенальті.

Непросто прийшов успіх і до "Челсі". Лондонці лише на 80-й хвилині змогли засмутити на виїзді скромний "Брентфорд" та зрештою перемогти 2:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ярмоленко та Шапаренко стали мемом у Росії.

Також УАФ визначила, що найкращий гол в історії збірної України забив Ярмоленко на Євро-2020. Шева та Ребров – у топ-3.