Ярмоленко дебютував за "Боруссію": статистика та відео кращих моментів футболіста

54,2 т.
Андрій Ярмоленко

Лідер збірної України Андрій Ярмоленко провів перший матч за свій новий клуб. У 3-му турі чемпіонату Німеччини напівзахисник "Боруссії" дебютував у поєдинку проти "Фрайбурга" (0:0).

Наш співвітчизник почав зустріч на лаві запасних і вийшов на поле на 79-й хвилині, замінивши Маріо Гетце. За 10 хвилин ігрового часу 27-річний хавбек зробив 4 торкання м'яча дві передачі і 1 раз зробив невдалу подачу.

pic.twitter.com/FlPEjNP7ik

- Олена (@glabob)

9 вересня 2017 р

Читайте: Шипами в підборіддя. Воротар "Манчестер Сіті" отримав жахливу травму під час матчу

Фрайбург - Боруссія Д 0:0 (0:0, 0:0)

Фрайбург - Шволов, Кюблер, Лінхарт, Сеюнджю, Гюнтер, Раві, Сьєрро (Франтц, 43), Абраші, Терраціно (Штенцель, 89), Кляйндінст (Нідерлехнер, 65), Хаберер.

Боруссія Д - Бюркі, Пішчек, Папастатопулос, Бартра (Топрак, 18), Шмельцер (запаскудили, 31), Кастро, Шахін, Гетце (Ярмоленко, 79), Пулішіч, Обамеянг, Філіп.

Вилучення: Раві (27).

Зазначимо, що в цій грі одноклубник Андрія отримав страшну травму.