Одноклубник Ярмоленка отримав страшну травму під час матчу чемпіонату Німеччини

32,9 т.
травма Шмельцер

Капітан дортмундської "Боруссії" Марсель Шмельцер отримав важку травму під час матчу 4-го туру чемпіонату Німеччини проти "Фрайбурга" (0:0). Одноклубник нашого Андрія Ярмоленка, який не потрапив до стартового складу, залишив поле на ношах.

Неприємний інцидент для футболіста збірної Німеччини трапився на 28-й хвилині зустрічі. Французький хавбек "Фрайбурга" Йорик Раві пішов у жорсткий стик і ледь не відірвав ногу супернику, наступивши на голеностоп захиснику "джмелів".

Читайте: У мережі показали, як пройшов перший день Ярмоленка в "Боруссії"

Головний арбітр зустрічі спершу показав грубіянові жовту картку, однак потім переглянув відеоповтор і вилучив напівзахисника. Шмельцер так і не зумів продовжити гру. Його забрали з поля на ношах, а потім відвезли зі стадіону в місцевий госпіталь.

Сам матч завершився внічию 0:0. Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 80-й хвилині зустрічі, проте запам'ятався лише невдалим навісом, коли після успішного дриблінгу у нього зрізався м'яч при подачі з неробочої правої ноги.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що футболіст збірної України вилетів на півроку через травму.