Яремчук вийшов на заміну та забив майстерний гол у Лізі чемпіонів. Відео

43,0 т.
Роман Яремчук

Український нападник португальської "Бенфіки" Роман Яремчук відзначився черговим м'ячем за свій клуб. 26-річний львів'янин забив "Ліверпулю" у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги чемпіонів.

Яремчук вийшов на заміну у другому таймі, змінивши Діого Гонсалвеша, і на 74-й хвилині ефектно розписався у воротах господарів. Отримавши гострий пас від Алекса Гримальдо, Роман одним рухом обіграв бразильського голкіпера англійців Алісона, а другим закотив м'яч у сітку.

Яремчук обіграв Алісона

Спочатку арбітр на лінії зафіксував офсайд, але після перегляду відеоповтору гол був зарахований.

Це був третій гол Романа у Лізі чемпіонів. Зустріч завершилась із рахунком 3:3.

Незважаючи на такі успішні дії нашого співвітчизника, "Бенфіка" не змогла пробитися до півфіналу. Поразка у першому матчі 1:3 не залишила шансів "орлам".

Бенфіка зіграла з Ліверпулем 3:3

Нагадаємо, що 16 березня Яремчук допоміг "Бенфіці" вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів, після чого згадав війну в Україні. А також нападник розповів про свою роль у боротьбі за майбутнє країни.