Як "Шахтарю" вийти до плей-оф Ліги чемпіонів: усі розклади

68,8 т.
Як 'Шахтарю' вийти до плей-оф Ліги чемпіонів: усі розклади

Донецький "Шахтар" у п'ятому турі групового турніру Ліги чемпіонів зіграв на виїзді із шотландським "Селтіком". Команда Ігоря Йовічевича, пропустивши гол у першому таймі, змогла зрівняти рахунок після перерви завдяки чудовій грі лідера атаки Михайла Мудрика.

Цей результат дозволив українцям відчепити команду із Глазго від продовження боротьби у єврокубках. "Гірники" гарантували собі місце у плей-оф Ліги Європи навесні наступного року.

2 листопада "Шахтар" у Варшаві проведе заключний матч ЛЧ цього року. У лобовому протистоянні з німецьким "Лейпцигом" наші хлопці визначать долю путівки до 1/8 фіналу турніру.

Суперників перед вирішальною битвою розділяє три очки в таблиці групи F. Зважаючи на те, що в першому турі "Шахтар" розніс німецьку команду 4:1, то для виходу до плей-оф Ліги чемпіонів його влаштує перемога з будь-яким рахунком. Нічия або поразка означатиме перехід до ЛЄ.

Нагадаємо, у матчі із "Селтіком" форвард "Шахтаря" Данило Сікан став автором неймовірного фейлу. Нападник молодіжної збірної України наприкінці зустрічі не зміг із кількох метрів уразити порожні ворота голкіпера шотландців Джо Харта.

Як повідомляв OBOZREVATEL, керівництво донецького "Шахтаря" вимагає виключити Іран із чемпіонату світу з футболу 2022 року та віддати його місце українській збірній.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!