Вперше в історії. На жіночому чемпіонаті світу з футболу сталася неймовірна сенсація

44,1 т.

Жіноча збірна Німеччини (№2 рейтингу ФІФА) вперше в історії не змогла вийти у плей-оф на чемпіонаті світу. Дворазові чемпіонки світу, восьмиразові чемпіонки Європи, чемпіонки Олімпійських ігор, триразові бронзові призери Олімпійських ігор завершили груповий етап на третьому місці.

У заключному турі німецькі футболістки зіграли внічию з Південною Кореєю та з чотирма очками вперше на такій ранній стадії покинули мундіаль, який цього року з 20 липня по 20 серпня проходить в Австралії та Новій Зеландії.

Групу H виграла Колумбія, яка обіграла німецьку збірну з рахунком 2:1. Друге місце посіло Марокко, навіть незважаючи на програш підопічним Мартіни Фосс-Текленбург із рахунком 0:6.

Для Південної Кореї нічия з німкенями дозволила набрати єдине очко на ЧС-2023. Азіатки замкнули квартет.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому сенсаційно не змогла вийти із групи чемпіонату світу з футболу жіноча збірна Бразилії. "Селесао" вперше за 28 років опинилися за бортом плей-оф першості планети.

Нагадаємо, що українська арбітриня Катерина Монзуль стала учасницею історичного нововведення на жіночому чемпіонаті світу з футболу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!