Вперше в історії! "Динамо" зазнало сенсаційної поразки в УПЛ

58,1 т.
Вперше в історії! 'Динамо' зазнало сенсаційної поразки в УПЛ

Київське "Динамо" драматично програло "Олександрії" в центральному поєдинку 16-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі України. Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 2:1.

Команда з Кіровогорадской області вперше в історії чемпіонату України обіграла столичний клуб (до цього була перемога в Кубку країни - 1: 0) і вийшла в турнірній таблиці на 2-е місце.

Початок матчу став справжнім шоком для гостей. Вже на 4-й хвилині Андрій Цуріков отримав шикарний навіс в штрафну і з льоту бахнув в дальній кут - 1:0

Олександрійці продовжували домінувати, пресингуючи суперника по всьому полю. Футболісти "Динамо" ніяк не могли налагодити атакуючі дії, і були змушені більшість передач приймати спиною до чужих воріт.

В середині тайму кияни підвищили темп і поступово перехопили ініціативу. Все активніше і активніше стали грати фланги і на 33-й хвилині столичні футболісти втілили територіальну перевагу в гольову. Затяжну атаку гостей ідеальним кросом на голову Вербича завершив Кендзера. Владислав Попов втратив словенця і той головою розстріляв Паньківа - 1:1.

Друга половина почалася з атак підопічних Хацкевича. Віце-чемпіони України тиснули суперника, але в підсумку пропустили самі.

Бойко чомусь вибіг до межі штрафного і налетів на Цурикова, плечем в голову збивши Андрія. Ігор Пасхал без сумніву поставив пенальті, нагородивши голкіпера "гірчичником". Денис вгадав удар Запорожана, але витягнути м'яч не зумів - 2:1.

У кінцівці гри "Динамо" спробувало влаштувати штурм, але опоненти цього зробити не дали. Рівна гра не дозволила рахунку змінитися.

Читайте: 16-й тур чемпіонату України з футболу: результати та огляди

Нагадаємо, що днем раніше сенсацію в УПЛ створив "Шахтар". Підопічні Паули Фонсекі втратили очки з ФК "Львів" (0:0).