"Шахтар" сенсаційно зіграв внічию з новачком Прем'єр-ліги

45,0 т.
'Шахтар' сенсаційно зіграв внічию з новачком Прем'єр-ліги

Донецький "Шахтар" сенсаційно втратив очки в 16-му турі Прем'єр-ліги України, зігравши внічию з ФК "Львів" 0:0. Організований захист новачка УПЛ не дозволив гірникам завоювати чергову перемогу в чемпіонаті України.

Наставник гостей наситив оборону п'ятьма футболістами. Видно було, що Бакалов розібрав гру чемпіона України зі своїми гравцями, які не дозволяли атакуючим редутам "Шахтаря" демонструвати свій найкращий футбол. Не останню роль у сухих нулях у першому таймі зіграв голкіпер львів'ян Бандура, якому кілька разів доводилося вступати в гру.

Чи не єдиний гольовий момент у "Шахтаря" виник у середині першого тайму, коли воротар гостей помилився на виході. Болбат відверто пробачив суперника, з кількох метрів примудрившись промахнутися по порожніх воротах.

Читайте: Найкращі в Європі: "Шахтар" очолив унікальний рейтинг

Львів'яни, очікувано віддавши ініціативу чинному чемпіону України, сподівалися на контратаки. Кілька разів П'ятову доводилося включатися в гру, правда, навряд чи удари суперника можна було назвати небезпечними.

Після перерви "Львів" активізувався і кілька разів змусив уболівальників "Шахтаря" хапатися за серце. Однак голкіпер "гірників" надійно діяв у рамці. Вибігши в атаку, львів'яни відкрили зони, чим тут же скористалися донеччани, правда Бандура не дозволяв супернику розписатися в своїх воротах. Гра на зустрічних курсах оживила поєдинок.

"Шахтар" завели активні дії суперника. Лідер УПЛ заволодів ініціативою і продовжував шукати удачу біля воріт "Львова". Тут варто відзначити самовіддачу гостей, які кидалися під м'яч і фолили, не встигаючи за швидкими "гірниками". Розкрити насичену оборону львів'ян футболістам "Шахтаря" було вкрай складно.

Кінцівка поєдинку видалася дуже напруженою. "Львів" продовжував грамотно оборонятися, намагаючись утримати нулі в Харкові. Донеччани насідали на ворота суперника, але так і не зуміли розписатися у воротах Бандури, сенсаційно втративши очки в домашньому поєдинку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" розгромно програв "Манчестер Сіті" в четвертому турі групового раунду Ліги чемпіонів.