"Ворскла" в скандальному матчі програла "Карабаху" в Лізі Європи

16,9 т.
'Ворскла' в скандальному матчі програла 'Карабаху' в Лізі Європи

"Ворскла" поступилася "Карабаху" в четвертому матчі групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:1. Складні погодні умови і безчинства фанатів на трибунах завадили футболістам продемонструвати свою кращу гру.

З перших хвилин суперники з обережністю придивлялися один до одного, розраховуючи на помилку. Першими оступилися полтавці: Артур завалив гравця "Карабаху" на газон у своєму штрафному, а арбітр, не сумніваючись, вказав на 11-метрову позначку. Абдулаєв з точки пробив у правий кут воріт: Шуст вгадав напрямок удару, але парирувати його не зміг.

Більше гості з Азербайджану не створили біля воріт української команди жодного гольового моменту. Під кінець першого тайму "Ворскла" перехопила ініціативу, з величезним бажанням намагаючись зрівняти рахунок ще до свистка на перерву, проте атакуючі дії полтавчан лише зрідка закінчувалися ударами по воротах.

Відео дня

Ожеледиця на полі стадіону в Полтаві не дозволяла обом командам діяти на швидкостях. У таких некомфортних умовах футболістам було вкрай складно створювати небезпечні моменти біля воріт суперника.

"Ворскла" в скандальному матчі програла "Карабаху" в ЛЄ

Незважаючи на те, що "Ворскла" після перерви перебрала гру під свій контроль, близькими до взяття воріт стали саме азербайджанці, які відверто пробачили підопічних Василя Сачка, промахнувшись по порожніх воротах.

Потім у гру втрутилися вболівальники. Фанати обох команд почали палити фаєри і петарди, змусивши арбітра зустрічі відвести команди з поля на десять хвилин.

Після невеликої перерви "Ворскла" продовжувала контролювати м'яч, проте з ударами у полтавчан не складалося. "Карабах" цілком влаштовував такий результат, так що вони цілком зосередилися на обороні, розраховуючи на контратаки.

Кращий момент полтавчани мали вже в компенсований час: Шарпар після розіграшу стандарту з декількох метрів пробивав головою, проте воротар гостей в цьому епізоді пильність не втратив.

Незважаючи на те, що арбітр зустрічі компенсував 12 хвилин до основного часу, полтавчанам так і не вдалося зрівняти рахунок.

"Ворскла" Україна - "Карабах" Азербайджан 0:1
Гол: 0:1 - 13, пенальті Абдуллаєв.
"Ворскла" - Шуст, Чижов, Артур, Пердута, Якубу (Ніколас Карека, 55), Скляр, Чеснаков, Шарпар, Ребенок, Кулач, Коломоєць.
"Карабах" - Халльдоурссон, Садигов, Жежнічак, Медведєв, Герье, Славчо, Мічел, Зубір (Мадатов, 81), Абдуллаєв, Деларж (Озобіч, 88), Гараєв.
Попередження: Гер'є (34), Якубу (52), Медведєв (56), Скляр (63), Чижов (80), Шарпар (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" здобуло красиву перемогу над "Ренном" у четвертому матчі групового раунду Ліги Європи.