"Ворскла" в скандальному матчі програла "Карабаху" в Лізі Європи

14,5 т.
'Ворскла' в скандальному матчі програла 'Карабаху' в Лізі Європи

"Ворскла" поступилася "Карабаху" в четвертому матчі групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:1. Складні погодні умови і безчинства фанатів на трибунах завадили футболістам продемонструвати свою кращу гру.

З перших хвилин суперники з обережністю придивлялися один до одного, розраховуючи на помилку. Першими оступилися полтавці: Артур завалив гравця "Карабаху" на газон у своєму штрафному, а арбітр, не сумніваючись, вказав на 11-метрову позначку. Абдулаєв з точки пробив у правий кут воріт: Шуст вгадав напрямок удару, але парирувати його не зміг.

Читайте: "Ворскла" здобула історичну перемогу в Лізі Європи

Більше гості з Азербайджану не створили біля воріт української команди жодного гольового моменту. Під кінець першого тайму "Ворскла" перехопила ініціативу, з величезним бажанням намагаючись зрівняти рахунок ще до свистка на перерву, проте атакуючі дії полтавчан лише зрідка закінчувалися ударами по воротах.

Ожеледиця на полі стадіону в Полтаві не дозволяла обом командам діяти на швидкостях. У таких некомфортних умовах футболістам було вкрай складно створювати небезпечні моменти біля воріт суперника.

Незважаючи на те, що "Ворскла" після перерви перебрала гру під свій контроль, близькими до взяття воріт стали саме азербайджанці, які відверто пробачили підопічних Василя Сачка, промахнувшись по порожніх воротах.

Потім у гру втрутилися вболівальники. Фанати обох команд почали палити фаєри і петарди, змусивши арбітра зустрічі відвести команди з поля на десять хвилин.

Після невеликої перерви "Ворскла" продовжувала контролювати м'яч, проте з ударами у полтавчан не складалося. "Карабах" цілком влаштовував такий результат, так що вони цілком зосередилися на обороні, розраховуючи на контратаки.

Кращий момент полтавчани мали вже в компенсований час: Шарпар після розіграшу стандарту з декількох метрів пробивав головою, проте воротар гостей в цьому епізоді пильність не втратив.

Незважаючи на те, що арбітр зустрічі компенсував 12 хвилин до основного часу, полтавчанам так і не вдалося зрівняти рахунок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" здобуло красиву перемогу над "Ренном" у четвертому матчі групового раунду Ліги Європи.