Матч "Ворскли" в Лізі Європи був перерваний: що трапилося

28,7 т.
Матч 'Ворскли' в Лізі Європи був перерваний: що трапилося

Безчинства фанатів полтавської "Ворскли" під час четвертого матчу групового раунду Ліги Європи проти "Карабаху" ледь не поставили під загрозу проведення поєдинку. У другому таймі вболівальники української команди запалили фаєри.

Через дим арбітру зустрічі довелося зупинити поєдинок, проте через декілька хвилин гра поновилася.

Потім фанатам полтавчан відповіли вболівальники "Карабаху", які почали масово підривати петарди. Цього разу рефері не став ризикувати безпекою футболістів, відправивши їх у підтрибунне приміщення. У підсумку лише через 10 хвилин команди продовжили гру.

На той час "Ворскла" поступалася азербайджанцям 1:0. У першому таймі Артур збив суперника у власному штрафному майданчику, а Абдулаєв ударом у нижній кут відкрив рахунок забитим м'ячам.

Нагадаємо, що поєдинок третього туру групового раунду Ліги Європи проти "Карабаху" на виїзді "Ворскла" виграла з рахунком 0:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" в гарному двобої без проблем обіграло "Ренн" у четвертому турі другого за значимістю клубного європейського турніру.