"Ворскла" — "Карабах": огляд матчу

12,3 т.
'Ворскла' — 'Карабах': огляд матчу

У четвертому матчі групового раунду Ліги Європи "Ворскла" мінімально поступилася "Карабаху" 0:1. Єдиний м'яч у зустрічі був забитий із пенальті.

Жахливі погодні умови і ожеледь на полі завадили футболістам продемонструвати швидкісну гру. Нечасті атаки команд ще рідше закінчувалися ударами по воротах. На двох суперники створили не більше трьох моментів за всю гру, хоча на такому полі будь-який невдалий відскок міг коштувати одній із команд пропущеного м'яча.

Читайте: ''Не було установки'': Хацкевич висловився про матч із "Ренном"

Проте "Карабах" таки відкрив рахунок на 13-й хвилині, після того, як Артур збив гравця суперника у власному штрафному майданчику. Абдуллаєв із 11-метрів пробив у правий кут, а Шуст, хоч і дотягнувся до м'яча, відбити удар не зумів.

У підсумку цей м'яч дозволив "Карабаху" взяти реванш у "Ворскли" за поразку двотижневої давності.

Не найкращим чином під час цієї зустрічі себе проявили вболівальники. Після влаштованого в другому таймі "фаєр-шоу" арбітру зустрічі довелося перервати матч на 10 хвилин.

До вашої уваги — найцікавіші моменти на стадіоні "Ворскла" ім. Бутовського.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" в четвертому матчі групового раунду Ліги Європи впевнено обіграло "Ренн".