Воротар "Ліверпуля" створив диво, забивши переможний гол на останній секунді. Відео

24,5 т.
Аллісон

Бразильський воротар "Ліверпуля" Аліссон Бекер приніс перемогу своїй команді в гостьовому матчі 36-го туру чемпіонату Англії з "Вест Бромвічем".

Аліссон вирішив результат зустрічі

28-річний голкіпер збірної Бразилії на 5-й доданій хвилині прибіг до штрафного суперника. Після подачі з кутового Аліссон ювелірним ударом головою відправив м'яч чітко в кут, зробивши рахунок 2:1. Раніше в першому таймі голами відзначилися Робсон-Кану і Мохаммед Салах.

У коментарях англійські фанати не змогли стримати емоції, назвавши такий момент справжнім дивом.

Салах радіє переможному голу

Ця перемога дозволила "червоним" набрати 63 очки і закріпитися на 5-му місці в турнірній таблиці АПЛ. Від 4-го рядка ("Челсі"), що дає право на кваліфікацію Ліги чемпіонів, підопічних Клоппа відокремлюють 1 очко.

Вест Бромвіч – Ліверпуль 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 15 Робсон-Кану, 1:1 – 33 Салах, 1:2 – 90 + 5 Аліссон.

Вест Бромвіч – Джонстон, Бартлі, Таунсенд, Аджайє, Ферлонг, Діангана (Мейтленд-Найлз, 73), Йокушлу (Лівермор, 75), Галлахер, Філліпс, Матеус Перейра, Робсон-Кану (Грант, 82).

Ліверпуль – Аліссон, Робертсон, Александер-Арнолд, Вільямс (Вейналдум, 84), Філліпс, Джонс (Шакірі, 59), Фабіньо, Салах, Тіаго Алькантара, Мане, Фірміно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в січні 2021 року отець Аліссона спочатку пропав, а потім був знайдений мертвим неподалік від свого заміського будинку на півдні Бразилії.