Визначилися фіналісти Ліги Європи

25,4 т.

Іспанська "Атлетіко" вийшов у фінал Ліги Європи і зіграє у вирішальному матчі 16 травня в Ліоні з французьким "Марселем", який пройшов "Ред Булл".

Після нічиєї в Лондоні в першому півфіналі, мадридський клуб в непростій боротьбі перед домашніми трибунами обіграв "Арсенал" - 1:0.

З перших секунд господарі мали безроздільне територіальну перевагу. "Арсенал" з трудом переходив середню лінію, не кажучи вже про якісь осмислених атаках.

На 8 хвилині трапився ключовий епізод, який наклав відбиток на подальший хід зустрічі. Лондонці на рівному місці втратили свого капітана. Лоран Косьельні не зміг продовжити гру, впавши на газон на 8-й хвилині без будь-якого контакту з суперником.

Атлетіко - Арсенал

Покинути поле 32-річний французький захисник зміг тільки на ношах. За попередній інформації, у Косьельні травма ахілла.

Не дивлячись на високу інтенсивність і напруга напруги в грі, команди не балували глядачів гольовими моментами.

Знекровлений "Арсенал" віддав ініціативу і дозволив "Атлетіко" домінувати на полі і на 45-й хвилині підопічні Дієго Сімеоне втілили її в гол.

У другій половині поля обидві команди мали чудові шанси відзначитися забитим м'ячем, але після забійних пострілів іспанців бездоганно діяв Оспіна.

На заключних секундах футболіст Арсена Венгера збилися на штурм, який успіху не приніс.

Читайте: Россмо не пустять до Києва на фінал ЛЧ:УЄФА відреагував

У паралельному матчі "Марсель" лише в додатковий час оформив перемогу над "Ред булом". Забезпечивши собі впевнене перевагу в першій грі, французи не стали форсувати події в матчі-відповіді і поплатилися.

Після нудного першого тайму з єдиним гольовим моментом в дебюті, команди провели вогняну другу половину.

Австрійці з інтервалом в 8 хвилин забили два м'ячі і перевели гру в овертайм. У другому додатковому таймі перемогу гостям приніс удар Роланду.