"Арсенал" зі скандалом упустив перемогу в півфіналі Ліги Європи

35,6 т.
'Арсенал' зі скандалом упустив перемогу в півфіналі Ліги Європи

У четвер, 26 квітня, відбулися перші півфінальні поєдинки Ліги Європи. Англійський "Арсенал" зіграв внічию з мадридським "Атлетіко" (1:1), а в Марселі однойменний футбольний клуб на "Велодромі" обіграв "Ред Булл" з австрійського Зальцбурга (2:0).

Поєдинок в Лондоні ознаменувався скандальними вилученнями в дебюті, які наклали відбиток на весь хід гри в подальшому.

Арсенал - Атлетіко

Спершу французький арбітр Клеман Тюрпен з інтервалом в 8 хвилин показав дві жовті картки хорватському захиснику "Атлетіко" Шім'ї Врсалько ...

... а потім на 13-й хвилині з лави за бурхливе обурення цим видаленням був вигнаний головний тренер мадридців Дієго Сімеоне. Найбільш пристойними словами в його зверненні до рефері були вигуки.

Після цього гості були змушені відійти усіма силами в оборону. "Арсенал" захопив центр поля, раз по раз накочувався небезпечні атаки на ворота Хмари і на 61-й хвилині Вілшер відкрив рахунок в матчі. Грізман після перехоплення чогось пішов в обіграш біля лінії штрафного гостей і привіз собі гол.

Процентне співвідношення володіння м'яча 71 на 29 характерно демонструвало те, що відбувається на полі, але на 81-й хвилині все той же Грізман повністю реабілітувався, реалізувавши чи не єдиний момент за всю гру.

У другому півфіналі інтриги не вийшло. Французи легко на класі розправилися з гостями з Австрії.

Матчі-відповіді 1/2 фіналу ЛЄ відбудуться через тиждень, у четвер, 3 травня. Початок о 22:05.

Нагадаємо, що напередодні відбулися два перших півфіналу Ліги чемпіонів. "Реал" покарав "Баварію" , а "Ліверпуль" влаштував гольову "згвалтування" "Роми", забивши італійцям п'ять м'ячів.