"Інтер" за 3 хвилини шокував "Мілан" у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

17,8 т.
'Інтер' за 3 хвилини шокував 'Мілан' у півфіналі Ліги чемпіонів. Відео

Міланський "Інтер" впевнено обіграв земляків із "Мілану" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів. Зустріч на легендарному "Сан-Сіро" завершилась із рахунком 0:2.

З перших хвилин гості буквально зім'яли оборону суперника. "Чорно-сині" домінували на полі, впевнено накочуючи атаки одну за одною. У центрі поля футболісти "Інтера" постійно знаходили вільний простір для передач, погрожуючи воротам.

Вже на 8-й хвилині підопічні Сімоне Індзагі відкрили рахунок. Після розіграшу кутового Едін Джеко одним рухом переправив м'яч у сітку.

Через три хвилини рекордсмен чемпіонату України з футболу Генріх Міхтарян забив другий гол.

Шоковані гравці "Мілана" змогли отямитися лише до середини тайму, зробивши перший удар у площину воріт.

На 31-й хвилині "Інтер" заробив пенальті після падіння Лаутаро Мартінеса, але головний арбітр Хесус Мансано скасував удар після перегляду VAR.

Окрилені порятунком міланці почали дедалі частіше вриватися до штрафного майданчика "Інтера", створюючи погрози воротам Андре Онана.

У другій половині гра вирівнялася. Обидві команди мали небезпечні моменти, влучивши у штангу. "Мілан" вже не виглядав так безпорадно, як на початку гри, але забити хоча б один м'яч так і не зміг.

Зустріч у відповідь відбудеться у вівторок, 16 травня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Реал" та "Манчестер Сіті" розійшлися миром у першому матчі першого півфіналу ЛЧ.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!