У серії пенальті: визначилися фіналісти Ліги Європи

67,1 т.

Лондонські клуби "Арсенал" і "Челсі" стали фіналістами Ліги Європи сезону 2018/2019.

"Каноніри" у своєму протистоянні "відчепили" іспанську "Валенсію", а клуб Романа Абрамовича не пустив у вирішальний матч кривдника донецького "Шахтаря" — німецький "Франкфурт", завдяки перемозі у серії пенальті.

Для "Арсеналу" після домашньої перемоги (3:1) завдання у виїзному матчі було простим — щонайменше раз забити і максимально щільно зіграти біля своїх воріт. З другим у підопічних Унаї Емері не склалося вже від самого початку гри — на 11-й хвилині форвард "Валенсії" Гамейро відкрив рахунок у матчі.

Читайте: Нова Ліга чемпіонів: УЄФА готує революцію турніру — розкрита формат

Однак гості дуже швидко встановили рівновагу: Обамеянга вдався класний постріл з-поза меж штрафного.

А вже на п'ятій хвилині другого тайму Ляказетт остаточно поховав шанси іспанців на вихід у фінал. Французький нападник "Арсеналу" накрутив захисника і з 11 метрів послав м'яч у ворота

"Валенсії" практично відразу вдалося зрівняти рахунок завдяки точному удару того самого Гамейро, але третій м'яч гостей у виконанні Обамеянга знову вивів англійців вперед. А потім габонец оформив і хет-трик, встановивши остаточний рахунок у матчі — 2:4.

У паралельній грі "Челсі", що вирішив питання щодо потрапляння до Ліги чемпіонів, посівши третє місце в національній першості, на повторну гру з "Айнтрахтом" вийшов у експериментальному складі.

Читайте: Коли фінал Ліги чемпіонів 2019: хто зіграє та де пройде

Команда Мауріціо Сарри розпочала зустріч досить легко. В середині першого тайму зірка лондонців Еден Азар викотив м'яч Лофтус-Чику, а той спокійно відправив м'яч у дальній кут — 1:0.

Однак на початку другої половини зустрічі лідер "Айнтрахта" Йович скористався проникаючим пасом з глибини, вийшов сам на сам із воротарем і впевнено відправив м'яч у сітку.

Після цього команди дещо зменшили оберти, що призвело до низької активності на полі. У підсумку до фінального свистка глядачі забитих голів не побачили і гра перетекла в овертайм.

На 116-й хвилині Аспілікуета заніс м'яч у сітку після боротьби з голкіпером "Айнтрахта", проте арбітр взяття воріт не зарахував. Гра припинилася до серії пенальті, де сильнішими виявилися господарі 4:3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо, хто зіграє у фіналі Ліги чемпіонів-2019.