Визначились усі півфіналісти Ліги чемпіонів

31,3 т.

У середу, 19 квітня, відбулися заключні два чвертьфінали Ліги чемпіонів. Другими півфіналістами стали "Манчестер Сіті", який зіграв унічию з "Баварією" (1:1), та "Інтер", який вдома не зміг обіграти "Бенфіку" (3:3). І "Сіті" та "Інтер" пройшли завдяки перемогам у перших матчах 1/4 фіналу.

"Городяни" після домашньої розгромної перемоги з рахунком 3:0 збудували гру від оборони. Хазяї прогнозовано володіли ініціативою, але пропустили першими. На 57-й хвилині Голанд втік у контратаку, розібрав "на запчастини" Упамекано та розстріляв Зоммера.

Варто зазначити, що норвежець міг відкривати рахунок ще в першому таймі, але не зміг реалізувати пенальті, вдаривши вище воріт. Зрівняти рахунок німці змогли лише на 83-й хвилині після удару з 11-метрової позначки Кімміха.

"Баварія" Німеччина – "Манчестер Сіті" Англія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи : 0:1 – 57 Холанд, 1:1 – 83, пенальті Кімміх.

Баварія – Зоммер, Павар (Станішич, 77), Упамекано, де Лігт, Жоау Канселу (Девіс, 63), Горетцька, Кімміх, Коман, Сані (Мане, 64), Мусіала (Мюллер, 72), Шупо-Мотінг (Тель, 71).

Манчестер Сіті - Едерсон, Аке (Лапорт, 66), Рубен Діаш, Аканджі, Стоунз, Гюндоган, де Брюйне (Уокер, 88), Гриліш, Бернарду Сілва, Родрі, Холанд (Альварес, 84).

Попередження : Жоау Канселу (11), Упамекано (35), Едерсон (44), Гюндоган (45), Кімміх (45), Аке (54), Павар (60), Лапорт (86), Станішич (88).

Перший матч – 0:3

У паралельному матчі "Інтер" до 78-ї хвилини вів із рахунком 3:1, але перемогу втримати не зміг. На 86-й хвилині Антоніо Сілва та на 95-й Петар Муса встановили остаточний результат 3:3.

"Манчестер Сіті" у півфіналі зіграє з мадридським "Реалом", а "Інтер" буде битися з "Міланом". Перші матчі відбудуться 9-10 травня. У відповідь – 16-17.05. Фінал пройде 10 червня у Стамбулі.

"Інтер" Італія – "Бенфіка" Португалія 3:3 (1:1, 2:2)

Голи : 1:0 - 14 Барелла, 1:1 - 38 Еурснес, 2:1 - 65 Мартінес, 3:1 - 78 Корреа, 3:2 - 86 Антоніу Сілва, 3:3 - 90 Муса.

Інтер – Онана, Думфріс, Дарміан, Ачербі, Бастоні (Д`Амброзіо, 80), Дімарко (Гозенс, 80), Мхітарян, Брозович, Барелла (Чалханоглу, 76), Джеко (Лукаку, 76), Мартінес (Корреа, 7) .

Бенфіка - Влаходімос, Жілберто (Нерес, 46), Отаменді, Антоніу Сілва, Грімальдо, Жоау Маріу (Ск'єллеруп, 89), Рафа Сілва (Жоау Невеш, 80), Еурснес, Шікінью (Муса, 80), Фло 74).

Попередження : Рафа Сілва (49), Муса (81), Нерес (90).

Перший матч – 2:0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!