"Манчестер Сіті" розгромив "Баварію" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Результати 11 квітня

27,1 т.
'Манчестер Сіті' розгромив 'Баварію' у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Результати 11 квітня

У Європі відбулися перші чвертьфінальні матчі футбольної Ліги чемпіонів. В Англії "Манчестер Сіті" забив три голи мюнхенській "Баварії", а в Португалії на "Ештадіу та Луш" місцева "Бенфіка" з рахунком 0:2 поступилася італійському "Інтеру".

"Манчестер Сіті" в першому таймі виглядав набагато краще за гостей і домігся мінімальної переваги завдяки чудовому дальньому удару Родрі. Незважаючи на перевагу, господарі не виглядали абсолютно безнадійно. Німецькій команді вдалося кілька разів огризнутися біля воріт Едерсона.

Все змінилося у другому таймі. Чемпіон Німеччини просто поплив, дозволивши англійцям творити на полі абсолютно все. Бернарду Сілва та Холанд довели рахунок до розгромного.

"Манчестер Сіті" Англія – "Баварія" Німеччина 3:0 (1:0, 2:0)

Голи : 1:0 - 27 Родрі, 2:0 - 70 Бернарду Сілва, 3:0 - 76 Холанд.

Манчестер Сіті - Едерсон, Аке, Рубен Діаш, Аканджі, Стоунз, Гюндоган, де Брюйне (Альварес, 68), Гриліш, Бернарду Сілва, Родрі, Холанд.

Баварія - Зоммер, Павар, Упамекано, де Лігт, Горетцька, Кімміх, Девіс (Жоау Канселу, 81), Коман, Сані, Мусіала (Мане, 69), Гнабрі (Мюллер, 80).

Попередження : Бернарду Сілва (48), Девіс (49), Павар (88).

У Португалії "Бенфіка" не змогла чинити опір італійському гранду, пропустивши на початку та наприкінці другого тайму.

"Бенфіка" Португалія – "Інтер" Італія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи : 0:1 - 51 Барелла, 0:2 - 82, пенальті Лукаку.

Бенфіка - Влаходімос, Жілберто, Морато, Антоніу Сілва, Грімальдо, Жоау Маріу, Рафа Сілва, Еурснес, Шикін, Флорентіну (Нерес, 64), Гонсалу Рамуш.

Інтер – Онана, Думфріс (Д`Амброзіо, 87), Дарміан, Ачербі, Бастоні (де Врей, 90), Дімарко (Гозенс, 63), Мхітарян, Брозович, Барелла, Джеко (Лукаку, 63), Мартінес (Корреа, 63) ).

Попередження : Антоніу Сілва (22), Брозович (50), Джеко (83).

Ігри у відповідь заплановані на середу, 19 квітня. 12 квітня відбудуться ще одні перші матчі 1/4 фіналу ЛЧ: "Реал Мадрид" прийме "Челсі", а "Наполі" вирушить у гості до "Мілана".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!