Визначились усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

106,4 т.

Іспанський "Реал" переміг у Мадриді англійський "Ліверпуль" (1:0) у грі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і став останнім учасником чвертьфіналу. Два тижні тому зустріч на легендарному англійському стадіоні "Енфілд" завершилась із рахунком 2:5.

Весь матч пройшов у позиційній боротьбі і не ряснів гольовими моментами. Підопічні Анчелотті тримали у пам'яті результат двотижневої давності, збудувавши свою тактику від оборони. Проте на 79-й хвилині "Реал" зміг вийти вперед завдяки влучному удару Каріма Бензема.

Таким чином боротьбу за найпрестижніший футбольний клубний трофей Європи окрім "Реала" продовжать німецька "Баварія", португальська "Бенфіка", італійські "Інтер", "Мілан" та "Наполі", а також англійські "Манчестер Сіті" та "Челсі".

Жеребкування 1/4 фіналу, 1/2 фіналу та фіналу пройде 17 березня. Початок о 13:00 за київським часом.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!