"Реал", програючи 0:2, забив п'ять "Ліверпулю" в історичному матчі Ліги чемпіонів. Відео

20,9 т.
Ліверпуль Реал

Мадридський "Реал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів переміг "Ліверпуль". Зустріч на легендарному англійському стадіоні "Енфілд" завершилась із рахунком 2:5.

Для "Ліверпуля" це стало антирекордом. Ніколи у своїй історії цей клуб не пропускав у домашній єврокубковій грі п'ять м'ячів.

Поєдинок розпочався для королівського клубу вкрай невдало. З інтервалом у 14 хвилин гості пропустили два м'ячі, причому другий став справжнім ганьбою для бельгійського голкіпера "вершкових" Тібо Куртуа.

Переможний рахунок на табло протримався недовго. За 7 хвилин Вінісіс Джуніор скоротив відставання, а на 36-й своїм ляпом відзначився вже бразильський воротар "Ліверпуля" Аліссон.

А після перерви стався справжній розгром. На 2-й хвилині другого тайму "Реал" вийшов уперед, а потім на полі була лише одна команда.

Іспанці домінували на всіх ділянках поля, творили що хотіли із захистом англійців та закотили ще 2 м'ячі.

Зустріч у відповідь, яка перетворюється на формальність, відбудеться 15 березня.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!