Визначились перші півфіналісти Ліги чемпіонів

31,1 т.
Михайло Мудрік

Іспанський "Реал" та італійський "Мілан" стали першими півфіналістами Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Поєдинки у відповідь 1/4 фіналу пройшли в Лондоні та Неаполі, де відповідно "Челсі" поступився "Реалу" (0:2), а "Наполі" зіграв унічию з "Міланом" (1:1).

На легендарному стадіоні "Стемфорд Брідж" господарі нічого не змогли протиставити атаці мадридської команди. "Челсі" виглядав абсолютно безпорадно пропустивши два м'ячі.

Український півзахисник "синіх" Михайло Мудрик вийшов на поле на 67-й хвилині замість Кукурельї, але жодних результативних дій не відзначився. На 75-й хвилині Михайло ефектно прибрав двох футболістів "Реала", але його удар припав над воротами. Наприкінці зустрічі українець отримав жовту картку після фолу на Модрічі.

"Челсі" Англія – "Реал Мадрид" Іспанія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи :0:1 – 58 Родріго, 0:2 – 80 Родріго.

Челсі - Аррісабалага, Джеймс, Тіаго Сілва, Чалоба, Фофана, Кукурелья (Мудрік, 68), Ковачич, Канте, Галлахер (Жоау Фелікс, 67), Фернандес (Стерлінг, 67), Хавертц (Маунт, 77).

Реал Мадрид - Куртуа, Карвахаль (Начо, 82), Алаба (Рюдігер, 46), Мілітао, Камавінга, Модріч, Кроос (Себальос, 76), Вальверде, Вінісіус Жуніор, Родріго (Асенсіо, 81), Бензема .

Попередження : Мілітао (22), Кукурелья (34), Джеймс (50), Мудрік (89).

Перший матч: 0:2

У паралельній зустрічі "Мілан" у непростій зустрічі упустив перемогу. Вже на 22-й хвилині Олів'є Жиру міг відкривати рахунок, але не реалізував пенальті. Лідер збірної Франції виправився на 43 хвилині, коли після передачі Рафаела Леау забив гол.

Під завісу основного часу господарі мали чудову нагоду зрівняти рахунок, але грузинський легіонер "Наполі" Хвіча Кварацхелія не забив 11-метровий.

Незважаючи на це, неаполітанці таки зміг оформити гол престижу. Віктор Осімхен на 93-й хвилині розпечатав ворота Майка Меньяна.

"Наполі" Італія – "Мілан" Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи : 0:1 – 43 Жиру, 1:1 – 90 Осімхен.

Наполі – Мерет, Ді Лоренцо, Жезус, Ррахмані (Естігор, 74), Маріу Руй (Олівера, 34), Лоботка, Зеліньскі (Распадори, 74), Ндомбеле (Елмаз, 63), Політано (Лосано, 34), Кварацх .

Мілан - Меньян, Калабрія, К'єр, Томорі, Ернандес, Круніч, Беннасер, Браїм Діас (Жуніор Мессіас, 59), Тоналі, Рафаел Леау (Салемакерс, 84), Жиру (Орігі, 68).

Попередження : Ернандес (45), Меньян (45), Ді Лоренцо (45), Олівера (90).

Перший матч: 0:1

У середу, 19 квітня, у других чвертьфіналах визначаться суперники "Реала та "Мілана". "Баварія" зустрінеться з "Манчестер Сіті", а "Інтер" з "Бенфікою".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!