Де дивитись "Баварія" – "Манчестер Сіті". Розклад трансляцій 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

8,8 т.
Де дивитись 'Баварія' – 'Манчестер Сіті'. Розклад трансляцій 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Англійський "Манчестер Сіті" в середу, 19 квітня, проведе чвертьфінальний поєдинок у відповідь Ліги чемпіонів. На стадіоні в Мюнхені підопічні Пепа Гвардіоли зіграють з місцевою "Баварією". Початок – о 22:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу в Україні буде доступна на каналі "Megogo Футбол 1", який входить до пакету "Максимальний" відеосервісу MEGOGO. Показ запланований на платформі Volia TV. Перед грою та після відбудеться традиційна аналітична студія за участю журналістів та запрошених експертів.

У своїй історії команди зустрічалися між собою 11 разів. П'ять перемог на рахунку німців, ще шість разів вигравали англійці. Сім разів команди перетиналися у Лізі чемпіонів, по разу в Міжнародному кубку чемпіонів та Кубку Ауді. Ще дві зустрічі були товариськими.

Перший чвертьфінальний поєдинок між цими командами 11 квітня завершився поразкою "Баварії" з рахунком 0:3.

У 1/8 фіналу "Сіті" із загальним рахунком 8:1 пройшов німецький "РБ Лейпциг". "Баварія" ж здолала грізний ПСЖ із зірковими Мессі та Неймаром. За підсумками двох матчів рахунок 3:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 15 березня норвезький нападник "Манчестер Сіті" Ерлінг Холанд, забивши 5 голів у поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького "РБ Лейпциг", вийшов на перше місце за кількістю м'ячів, забитих гравцем "МанСіті" за один сезон (39).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!