"Віддали життя": автор переможного голу України розповів, якою ціною дався матч зі Словаччиною на Євро-2024

3,9 т.
'Віддали життя': автор переможного голу України розповів, якою ціною дався матч зі Словаччиною на Євро-2024

Нападник збірної України Роман Яремчук, який приніс нашій команді перемогу у матчі другого туру Євро-2024 зі Словаччиною (2:1), запевнив, що футболісти залишили на полі всі свої сили. Практично віддали життя заради цього виграшу після провалу на старті чемпіонату з Румунією (0:3).

Відео дня

28-річний нападник бельгійського клубу "Брюгге" підкреслив, що у такий важкий період для всієї країни було дуже важливо реабілітуватися і перемогти.

"Якщо чесно, я дуже гордий представляти свою країну. У цей непростий час – це підтвердження, що ми ніколи не здаємося, що б не трапилося, і тільки рухаємося вперед. Ми отримали сильний удар під дих кілька днів тому, і проти Словаччини був найважливіший матч у моїй кар'єрі", – розповів Яремчук, який забив переможний гол на 80-й хвилині з передачі Миколи Шапаренка.

За словами форварда, для якого минулий сезон у Бельгії складався не дуже вдало, вся збірна України продемонструвала в Дюссельдорфі колосальну самовіддачу.

"Ми віддали все життя заради цієї перемоги, всі емоції. Дякую нашим уболівальникам за підтримку – з гордістю можна готуватися до наступного матчу", – відмітив Роман Яремчук.

Раніше OBOZ.UA розповідав, що що Ребров сказав гравцям у перерві матчу зі Словаччиною і чому обрав Трубіна.

Також ми повідомляли, що названо найкращого та найгіршого гравців у складі збірної України у матчі зі Словаччиною на Євро-2024.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!