Названо найкращого та найгіршого гравців у складі збірної України у матчі зі Словаччиною на Євро-2024

50,7 т.

Збірна України з футболу здобула вольову перемогу над командою Словаччини у другому турі групового турніру чемпіонату Європи 2024 року у Німеччині. Пропустивши вже на 17-й хвилині зустрічі, "синьо-жовті" після перерви зуміли перевернути хід гри на свою користь.

Відео дня

Статистичні портали оприлюднив свої оцінки за підсумками гри. Найкращим гравцем поєдинку одноголосно було визнано Олександра Зінченка. Лівий захисник української збірної отримав від аналітиків порталу Who Scored та SofaScore оцінку 8,2. Представник лондонського "Арсеналу" випередив Миколу Шапаренка з київського "Динамо" (7,7 та 8,1 відповідно), який оформив у грі два очки за системою "гол+пас".

7,4 Who Scored та 7,7 SofaScore виставили нашому англійцю Михайлу Мудрику. А 7,2 та 7,4 – Роману Яремчуку, на рахунку якого переможний м'яч.

Найгіршим гравцем названо Руслана Малиновського, який відіграв лише 10 хвилин (з урахуванням п'яти компенсованих). Хавбек "Дженоа" награв на 6,0 та 6,3 бали.

Цікаво, що УЄФА визнав найкращим футболістом матчу Шапаренка, а вболівальники "синьо-жовтих" – воротаря Анатолія Трубіна.

Свою наступну зустріч українці проведуть у середу, 26 червня. Суперниками підопічних Сергія Реброва стане фаворит квартету Бельгія. Стартовий свисток пролунає о 19:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, стало відомо, які шанси у збірної України з футболу вийти до плей-оф чемпіонату Європи з третього місця.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!