Відбір на ЧС-2022. Конкуренти України по групі зіграли вкрай невдало для нас

18,4 т.
Фінляндія Казахстан

Один з головних конкурентів збірної України з футболу у відборі на чемпіонат світу-2022 команда Фінляндії виграла поєдинок 3-го туру проти Казахстану. Зустріч в Гельсінкі на Олімпійському стадіоні завершилася з рахунком 1:0.

Перші десять хвилин в матчі впевнено домінували "сови". Однак Казахстан поступово включився в гру і створив кілька гострих ситуацій. Після цього на полі ініціативою володіли господарі, але реалізувати свої моменти не змогли.

Ключовий епізод трапився на 60-й хвилині. Захисник французького "Бреста" Йере Уронен віддав точну передачу з флангу і Йоель Пог'янпало головою відправив круглого чітко в кут.

Після цього темп матчу знизився, і Казахстан отримав більше контролю над м'ячем. Господарі намагалися утримати свою перевагу, що дозволило казахам атакувати сміливіше, але нічого біля воріт Градецького вони створити не змогли.

Це перемога вивела "сов" на друге місце в групі D і суттєво погіршила шанси збірної України зайняти перші два місця за підсумками кваліфікації.

Турнірне становище в групі D

У вівторок Фінляндія зіграє проти Франції та українців влаштує тільки перемога французів.

Олександр Караваєв.

Нагадаємо, що в середу підопічні Олександра Петракова драматично упустили перемогу над Казахстаном. Зустріч завершилася з рахунком 2:2, а останній гол був забитий на 96-й хвилині.