Фіаско Польщі з голом на 28-й секунді, розгром Нідерландів: результати 24 березня відбору Євро-2024

110,5 т.

У Європі пройшов другий ігровий день стартового туру кваліфікації до континентальної першості 2024 року, яку прийме Німеччина. Команди порадували вболівальників результативністю, причому голи були забиті у всіх восьми матчах 24 березня.

Центральним протистоянням, безумовно, стала битва Франції та Нідерландів у Парижі. Однак боротьби тут не вийшло. Вже до середини першого тайму господарі поля тричі вразили ворота "помаранчевих". Результативними діями відзначилися Антуан Грізманн, Дайо Упамекано та Кілліан Мбаппе.

Другий тайм гри перетворився на формальність. "Галльські півні" довели гру до перемоги 4:0, поквитавшись із суперником за поразку в Лізі націй у 2018 році.

Дивним виявився матч у Празі, де Чехія приймала Польщу. Вже через три хвилини після стартового свистка рахунок був 2:0 на користь господарів. Вони відкрили рахунок на 28-й секунді гри, а ще за дві хвилини відправили суперника в нокдаун.

Поляки, які проводили перший матч під керівництвом тренера Фернанду Сантуша, намагалися повернутись у гру, але так і не змогли засмутити голкіпера чехів. Більш того, господарі провели ще й третій м'яч.

У свою чергу, колишній перший номер світового рейтингу команда Бельгії на виїзді розібралася зі шведами. Героєм зустрічі став форвард Ромелу Лукаку, котрий оформив хет-трик.

Вашій увазі результати матчу 24 березня.

Євро-2024. Відбір. 1-й тур

Болгарія – Чорногорія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 70 Крстович.

Молдова – Фарери 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 27 Міккельсен, 1:1 – 87, пенальті Ніколеєску.

Швеція – Бельгія 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 35 Лукаку, 0:2 – 49 Лукаку, 0:3 – 82 Лукаку.

Австрія – Азербайджан 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 – 27 Забітцер, 2:0 – 29 Грегорич, 3:0 – 50 Забітцер, 3:1 – 64 Махмудов, 4:1 – 69 Баумгартнер.

Франція – Нідерланди 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 2 Грізманн, 2:0 – 8 Упамекано, 3:0 – 21 Мбаппе, 4:0 – 88 Мбаппе.

Сербія – Литва 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 16 Тадіч, 2:0 – 53 Влахович.

Гібралтар – Греція 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 – 11 Масурас, 0:2 – 45 Сіопіс, 0:3 – 58 Бакасетас.

Чехія – Польща 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 1 Крейчі, 2:0 – 3 Чванчара, 3:0 – 64 Кухта, 3:1 – 87 Шиманьські.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна Англії обіграла Італію у першому матчі кваліфікації Євро-2024. Водночас майбутні суперники України залишилися без лідера оборони. Крім того, раніше англійці втратили на гру з нашою збірною найкращого бомбардира 2023 року Маркуса Решфорда.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!