Англія зазнала ще однієї серйозної втрати перед матчем з Україною

10,8 т.

Захисник збірної Англії Люк Шоу не допоможе своїй команді у матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року з Україною. 27-річний футболіст "Манчестер Юнайтед", який є ключовим гравцем оборони "трьох левів", пропустить зустріч 26 березня на "Вемблі" через дискваліфікацію.

Шоу протягом трьох хвилин отримав дві червоні картки у стартовому поєдинку кваліфікації до Євро проти Італії. На 78-й хвилині зустрічі арбітр покарав англійця за затягування часу, а потім продемонстрував йому червону картку за грубе порушення правил проти форварда "скуадри адзурри" Матео Ретегі.

Таким чином, Шоу не зможе вийти на поле у матчі з Україною. Раніше англійці втратили на гру з нашою збірною найкращого бомбардира 2023 року Маркуса Решфорда.

Зазначимо, що вилучення Шоу не завадило команді Гарета Саутгейта здобути перемогу в Неаполі – 2:1. Форвард Гаррі Кейн увійшов до історії збірної Англії, забивши гол із пенальті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з футболу здобула перемогу у секретному матчі над другою командою "Брентфорда" перед поєдинком проти Англії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!