"Вдарив мене": воротар України пояснив скандальний момент у матчі з Іспанією на Євро-2023 U-21

12,0 т.
'Вдарив мене': воротар України пояснив скандальний момент у матчі з Іспанією на Євро-2023 U-21

Воротар київського "Динамо" Руслан Нещерет пояснив свою грубу помилку, яка призвела до скандалу в матчі молодіжної збірної України з Іспанією на Євро-2023, порушенням з боку суперника. Голкіпер нашої команди зазначив, що у моменті на 20-й хвилині футболіст піренейців вирішив схитрувати.

Про це Нещерет розповів в інтерв'ю "Супільному Спорт", підбиваючи підсумки поєдинку, в якому він пропустив два м'ячі (2:2). Динамівець додав, що українці дуже гідно себе показали на тлі одного із фаворитів чемпіонату U-21, зумівши зламати йому план на гру.

"Іспанець вдарив мене по руці, і я за інерцією навіть не зміг викинути м'яч. Це був фол. Після цього він підійшов до мене і сказав, що справді зачепив. У тому моменті він же не міг сказати: "Ні, я не чіпляв його". Трохи хитрий. Гру ми провели гідно. Звичайно, засмучуєшся, коли пропускаєш на останніх хвилинах. Це дуже неприємно для нас, а для мене як для воротаря – тим більше. Нічия – це теж хороший результат, тому думаю, що хлопці дуже добре зіграли", – сказав Нещерет.

Нагадаємо, після нічийної гри з Іспанією збірна України фінішувала на другому місці в групі В. Напередодні команда Руслана Ротаня дізналася свого суперника з чвертьфіналу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник збірної України Владислав Ванат отримав двоматчеву дискваліфікацію на чемпіонаті Європи-2023 U-21 за вилучення у грі з Румунією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!