В європейському футболі сталася унікальна подія, яка не трапляється роками. Відео

10,0 т.

Минулих вихідних у національних європейських чемпіонатах з футболу забили два вкрай незвичайні м'ячі. І обидва – в італійській Серії А. Турок Хакан Чалханоглу з "Інтера" та колумбієць Хуан Куадрадо з "Ювентуса" відзначилися голами після прямих подач від кутових прапорців.

На жаль для вболівальників "Дженоа", яку тренує українець Андрій Шевченко, Куадрадо направив м'яч у ворота гостей з Генуї. Сталося це вже на дев'ятій хвилині матчу. Дивіться розкішний удар Хуана. Що цікаво, пізніше він зізнався, що робив навісну передачу, а вийшов "сухий лист".

У столиці Італії місцева "Рома" пропустила від Хакана на 15-й хвилині. Це також був перший гол у поєдинку, який колектив Жозе Моуріньйо програв із рахунком 0:3. Але в цьому випадку турок направив м'яч на ближню штангу, і воротар римлян пропустив снаряд між ніг.

Примітно, що востаннє такий "подвійний удар" траплявся ще в лютому 2018 року. Причому, тоді два голи з кутових у матчі "Фіорентини" та "Болоньї" забили впродовж трьох хвилин!

Як повідомляв OBOZREVATEL, Руслан Малиновський забив бомбезний гол ударом з льота.

Ще один українець Роман Зозуля забив ювелірний гол в Іспанії та святкуючи, пірнув на стадіоні у газон.