В Англії було забито "найнеймовірнiший гол в історії". Відео

144,1 т.
Еліша Сем

Бельгійський нападник "Ноттс Каунті" Еліша Сем відзначився неймовірним ударом у чвертьфінальному матчі Кубку Футбольної асоціації Англії проти "Оксфорда".

На 73-й хвилині 23-річний уродженець Антверпена зміг забити гол ударом п'ятою через себе з льоту, зробивши рахунок 2:1. М'яч перелетів через його спину і парашутом впав за комір воротарю.

Такий "постріл" ще називають "ударом скорпіона".

Менш ніж за добу відео зібрало понад 2,7 млн переглядів і було названо "найнеймовірнiшим взяттям воріт".

Під кінець другого тайму "Ноттс Каунті" оформив остаточний рахунок (3:1), вийшовши до півфіналу.

Сем перейшов у "Ноттс Каунті" влітку 2020-й. До цього форвард виступав в Ізраїлі за "Хапоель" з Акко і "Хапоель" Ноф-ха-Галіль. Крім того, Еліша встиг пограти за нідерландський "Ейндховен" і болгарську "Арду". У поточному сезоні в Англії футболіст забив 5 голів у 14 поєдинках.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні український півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков забив неймовірний м'яч на 48-й секунді зустрічі 23-го туру чемпіонату Угорщини проти МТК.