Український Роберто Карлос забив неймовірний "радіокерований" гол в Іспанії. Відео

3 хвилини
72,8 т.
Василь Кравець

Український футболіст іспанського клубу "Спортінг Гіхон" Василь Кравець відзначився фантастичним ударом у матчі 23-го туру Сегунди (другий за силою футбольний дивізіон країни). Наш співвітчизник забив наприкінці першого тайму матчу із "Малагою", зробивши рахунок 2:1.

На 41-й хвилині Кравець побачив, що голкіпер суперників далеко вийшов із воріт і зважився на найпотужніший "постріл" із 18 метрів.

Кравець побачив, що голкіпер суперників далеко вийшов із воріт.

Незважаючи на те, що м'яч був пущений з гострого кута, він немов радіокерований влучив чітко в кут воріт.

Гол був забитий з кута

Голкіпер чудово бачив момент удару, але круглий снаряд був пущений з такою неймовірною траєкторією, що без опору влетів у сітку.

Голкіпер не зміг дістати м'яч

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам насолодитись шедевром нашого співвітчизника.

Варто зазначити, що в одному з інтерв'ю журналісту Роману Бебеху Василь зізнався, що має удар як у знаменитого бразильського захисника Роберто Карлоса.

Кравець забив шедевр

Зазначимо, що зустріч завершилася з рахунком 2:2. "Малага" змогла зрівняти рахунок на 87-й хвилині.

У турнірній таблиці клуб українця йде на 14-му місці, маючи 29 очок.

Нагадаємо, що права на Кравця належать іспанському "Леганесу". Влітку 2021-го він вирушив у річну оренду в "Спортінг Хіхон". У складі нового клубу встиг зіграти 21 матч, забивши два голи.

Василь Кравець забив за сезон 2 голи

Трансферна вартість гравця станом на 27 грудня 2021 становить 1 млн євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за "Спортинг Хіхон" виступає ще один український футболіст – Богдан Мілованов.

Мілованов забив переможний гол на 88-й хвилині

Кілька днів тому уродженець Луганська приніс своїй команді перемогу у Кубку Іспанії, забивши на останніх хвилинах.