Футболіст збірної України вивів іспанський клуб до 1/8 фіналу Кубку країни. Відеофакт

24,9 т.
Мілованов забив переможний гол на 88-й хвилині

Футболіст молодіжної збірної України Богдан Мілованов сенсаційно вивів "Спортінг" Хіхон до 1/8 фіналу Кубку Іспанії. 23-річний уродженець Луганська забив переможний гол на 88-й хвилині матчу проти "Вільяреала".

Богдан Мілованов

Мілованов вийшов у стартовому складі та відзначився на останніх хвилинах. Отримавши пас на фланзі, Богдан узяв на себе ініціативу, наблизився до воріт і з гострого кута вразив ціль.

Для українського захисника це стало другим голом у сезоні.

Мілованов забив другий гол у сезоні

"Вільярреал" відкрив рахунок на 48-й хвилині після голу Рауля Альбіоля. На 67-й хвилині помилкою голкіпера скористався Джурджевич. 27-річний чорногорець, отримавши несподіваний пас від суперника, одним дотиком обробив м'яч, а другим відправив м'яч чітко у ворота.

ФК Спортінг відсвяткував сенсаційну перемогу

Переможну точку за 2 хвилини до фінального свистка поставив Мілованов. Підсумковий рахунок 2:1.

Богдан перейшов у систему клубу з Хіхона у 2018 році з "Хетафе". Цього сезону в Сегунді (другий за силою футбольний дивізіон в Іспанії) зіграв 14 матчів.

1/16 фіналу

"Спортінг" Хіхон – "Вільярреал" 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 – 48 Альбіоль, 1:1 – 67 Джурджевич, 2:1 – 88 Мілованов.

Спортінг Хіхон – Маріньо, Мілованов, Бабен (Беррокаль, 46), Борха Лопес, Кравець (Пабло Гарсія, 46), Діас (Вільяльба, 46), Рівера, Начо Мендес, Кампос, Родрігес (Айтор Гарсія, 79), Берто Гонсалес (Джурджевіч, 62).

Вільярреал – Рульї, Маріо Гаспар, Альбіоль (Фойт, 68), Пау Торрес, Альберто Морено, Педраса (Еступіньян, 89), Капу, Мойсес Гомес, Тригерос (Парехо, 68), Раба (Жерар Морено, 46), Джексон (Іборра, 89).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні до 1/8 фіналу пробився мадридський "Реал", ворота якого захищав українець Андрій Лунін. Королівський клуб обіграв "Алькояно".