Український клуб переміг у Лізі конференцій, забивши на останніх секундах. Відео

34,1 т.

Полтавська "Ворскла" здобула вольову перемогу у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги конференцій. У номінально домашньому поєдинку на стадіоні польського міста Тихи підопічні Віктора Скрипника обіграли "Ділу" з Горі - 2:1.

Відео дня

Після безгольового першого тайму глядачі побачили одразу три забиті м'ячі, при цьому полтавці пропустили першими.

На 57-й хвилині український нападник грузинської команди Микола Ковталюк замкнув швидку контратаку гостей. На 73-й хвилині Феліпе Родрігес зрівняв рахунок, а на 3-й доданій хвилині Ібраїм Кане забив переможний м'яч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український півзахисник грецької "Омонії" Роман Безус приніс перемогу своїй команді (3:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти "Габали" з Азербайджану. 32-річний ексфутболіст збірної України відзначився хет-триком.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!