Український футболіст забив курйозний автогол у матчі відбору Ліги чемпіонів. Відео

19,3 т.
Тарас Качараба

Український захисник празької "Славії" Тарас Качараба відзначився безглуздим автоголом у виїзному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти "Ференцвароша". Господарі здобули перемогу з рахунком 2:0.

Наприкінці першого тайму наш співвітчизник боровся за м'яч із нападником суперників, випередив його і в підкаті віддав передачу на голкіпера. Незважаючи на те, що пас вийшов несильним, Онджей Коларж не зміг взяти "круглого" під контроль і пропустив його під ногою.

Після перерви "Ференцварошу" вдалося подвоїти свою перевагу зусиллями іншого українця Ігоря Харатіна. Наш співвітчизник реалізував пенальті на 50-й хвилині.

Ігор Харатін забив з пенальті

Після цього команди більше голів не забивали. Матч-відповідь між ними відбудеться у вівторок, 10 серпня. Переможець цієї пари в четвертому раунді кваліфікації зустрінеться або з румунським ЧРФ "Клуж", або зі швейцарським "Янг Бойз".

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" здобув вольову перемогу в першому поєдинку третього раунду відбору проти "Генка", а московський "Спартак" провалився в протистоянні з "Бенфікою".