Український футболіст забив фантастичний переможний гол на останній хвилині матчу УПЛ. Відео

Гравці 'Колоса' і 'Руху' ведуть боротьбу за м'яч

Український нападник "Руху" Микола Кухаревич приніс своїй команді виїзну перемогу над "Колосом" (2:1) в матчі української Прем'єр-ліги, вразивши ворота суперників неймовірним дальнім ударом.

На шостій доданій до другого тайму хвилині за рахунку 1:1 футболіст отримав м'яч після вкидання з ауту, пішов від двох опонентів і завдав потужного удару в дальню "дев'ятку" без шансів для голкіпера. Після цього відсвяткувати гол з Кухаревичем прибігли голкіпер і запасні гравці.

Відзначимо, що для "Руху" ця перемога стала лише другою в нинішньому сезоні. У 16 матчах львів'яни набрали 13 очок і йдуть на 11-му місці з 14.

У нинішньому сезоні Кухаревич взяв участь у 15 поєдинках УПЛ і забив 2 голи. У зимове міжсезоння ходили чутки, що український нападник підпише контракт з "Андерлехтом". Він нібито навіть їздив на медогляд у найтитулованіший клуб Бельгії.

Його контракт із "Рухом" діє до кінця 2024 року, а вартість за версією Transfermarkt становить 500 тисяч євро.

Як повідомляв OBOZREVATEL, наш співвітчизник з "Аталанти" Руслан Малиновський забив переможний гол у матчі чемпіонату Італії, виконавши розкішний удар.