Український футболіст забив ефектний дебютний гол за французький клуб. Відео

3,7 т.
Микола Кухаревич

Український нападник "Труа" Микола Кухаревич відзначився першим голом за свій новий клуб. Він зробив це в товариському матчі проти "Метца" (1:2).

Наш співвітчизник відкрив рахунок вже на сьомій хвилині контрольного поєдинку після вкидання з ауту. Футболіст прийняв м'яч спиною до воріт в районі центру поля, закрив його корпусом, дочекався забігання від партнера по команді та віддав йому пас п'ятою.

Кухаревич не зупинився і продовжив рух вперед. Одноклубник побачив відкривання українця у штрафному майданчику та вивів його віч-на-віч із голкіпером, а наш співвітчизник спокійно реалізував цей момент.

В одній з наступних атак "Метц" зрівняв рахунок, а під кінець першого тайму "Труа" залишився в меншості і незабаром пропустив вирішальний гол у матчі. На 50-й хвилині Кухаревич був замінений.

Нагадаємо, що Микола є вихованцем луцької "Волині", звідки в лютому 2020 року перейшов у львівський "Рух". У французький клуб він був проданий влітку 2021-го за 300 тисяч євро.

Відзначимо, що "Труа" в нинішньому сезоні буде виступати в елітному дивізіоні країни.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український нападник Роман Зозуля знайшов новий клуб після того, як його трансфер в іспанський "Алькоркон" зірвався через нові звинувачення в нацизмі.